Bardzo dobrym uzupełnieniem naszego asortymentu są przecinarki plazmowe, gazowe oraz spawarki laserowe.

Technologia laserowa

AEP to dynamiczna firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu technologii laserowej.

Koncentrujemy się na dostarczaniu wysokiej jakości maszyn do cięcia i spawania oraz oczyszczania laserowego, spełniających najwyższe standardy produkcyjne.

Wdrożyliśmy już kilkaset maszyn w całej Polsce

AEP to nie tylko dostawca maszyn, ale również partner biznesowy, który dba o sukces swoich klientów i wspiera ich w osiąganiu ich celów produkcyjnych.

Dzięki wysokiej jakości maszyn i usług, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów z różnych sektorów produkcyjnych, takich jak przemysł stoczniowy, motoryzacyjny, maszynowy, konstrukcje stalowe czy górnictwo. Firma stale rozwija swoje portfolio produktowe, dostosowując się do rosnących potrzeb rynku i oferując rozwiązania, które przyczyniają się do sukcesu i rozwoju jej klientów.

Zaufali nam najwięksi

Od 2009 roku udało nam się wdrożyć ponad 550 maszyn w różnych technologiach i gabarytach do najważniejszych spółek na Polskim rynku.

Wśród naszych klientów można znaleźć takie firmy jak:

  • Mostostal Płock
  • Mostostal Chojnice
  • Mostostal Kielce
  • Stocznia Wojenna
  • Huta Zabrze
  • KGHM Zanam

Użytkownicy naszych maszyn podkreślają bardzo dobry stosunek ceny do jakości maszyny oraz najsprawniejszy dział serwisowy w zakresie maszyn na rynku.

Zdecydowaną większość awarii jesteśmy w stanie usunąć już podczas pierwszej wizyty (do 24-48h) z racji na bardzo bogaty magazyn części zamiennych i eksploatacyjnych.

Nasza siedziba

Siedziba naszej firmy wybudowana została w 2017 roku na Dolnym Śląsku w miejscowości Jawor.

Jej umiejscowienie pozwala na bardzo sprawną komunikację z naszymi klientami w Polsce, Niemczech, Ukrainie, Słowenii czy Czechach i Słowacji.

Obecnie to 1500 m2 powierzchni całkowitej, w skład której wchodzi w pełni wyposażony showroom z 5 maszynami przygotowanymi do pokazów, szkoleń czy badań technologicznych.

Odwiedzając naszą firmę możecie Państwo się przekonać na własne oczy o wyjątkowej jakości oraz wydajności cięcia czy spawania, często bezpośrednio na detalach produkcyjnych.

Nagrody i certyfikaty

Firma AEP regularnie bierze udział w imprezach targowych w kraju.

Aby przybliżyć klientom nasze produkty, technologię cięcia termicznego czy też często wdrażane nowości, wystawiamy nasze urządzenia na targach z cyklu:

  • STOM w Kielcach
  • TOOLEX i EXPOWELDING w Sosnowcu
  • MACHTOOL w Poznaniu
  • EUROTOOL w Krakowie

Wdrażając w naszych maszynach innowacyjne rozwiązania, podczas targów prezentujemy dużemu gronu klientów odwiedzających nasze stoiska. Nasza firma, otwierając sobie nowe rynki, bierze udział w kilkunastu imprezach targowych na całym świecie, gdzie prezentuje wysoką jakość oferowanych maszyn, a także zapoznaje klientów z wdrażaną, nowoczesną technologią. Jesteśmy także laureatem bardzo wielu prestiżowych nagród i wyróżnień przyznawanych na międzynarodowych wystawach. Posiadamy najwyższe wymagane w branży wyróżnienia oraz certyfikaty.

Podczas działalności na polskim rynku otrzymaliśmy kilkanaście wyróżnień m.in. za głowicę 2D+ oraz 3D do fazowania detali, dwukrotnie za przecinarkę plazmową. Decyzja o przyznaniu wyróżnień podparta jest pismem zaświadczającym o innowacyjności urządzenia, sporządzonym na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie.

Jesteśmy częścią:
STOWARZYSZENIA INŻYNIERÓW I TECHNIKÓW MECHANIKÓW POLSKICH
POLSKEJ IZBY KONSTRUKCJI STALOWYCH