Aktualności

22 maja 2024

Zapraszamy na targi ITM do Poznania

Zapraszamy na targi ITM Industry Europe do Poznania, na których zaprezentujemy nasze przecinarki laserową oraz plazmową.
27 marca 2024

Złoty medal STOM-TOOL 2024 dla Głowicy 3D Trzeciej Generacji

Komisja Konkursowa pod przewodnictwem dr inż. Marka St. Węglowskiego z Sieci Badawczej Łukasiewicz przyznała ZŁOTY MEDAL 2024 targów STOM - BLECH & CUTTING naszemu wyrobowi tj. Głowica 3D Trzeciej Generacji.
31 października 2023

Dziękujemy za spotkanie na Warsaw Industry Week 2023

Firma AEP po raz piąty wzięła udział w targach Warsaw Industry Week, gdzie zaprezentowała m.in. przecinarkę laserową serii AP pracującą w technologii światłowodowej.
19 lipca 2023

AJAN Polska podwójnym laureatem

ITM Europe: Innowacyjna Głowica 3D 3Gen firmy Ajan Polska zdobyła nie tylko Złoty Medal MTP, ale także nagrodę Złoty Medal Wybór Konsumentów.
8 czerwca 2023

AJAN Polska ze Złotym Medalem ITM 2023

Z ogromną radością informujemy, że otrzymaliśmy Złoty Medal za naszą Głowicę 3D 3 GEN na tegorocznych targach ITM w Poznaniu. To potwierdzenie naszych ciągłych wysiłków w tworzeniu innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla przemysłu.
AJAN Polska ze Złotym Medalem ITM 2023
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Czytaj więcej